| Merk: | Giant |
| Model: | Talon 24 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 27 cm |
| Gewicht: | 17 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137410 |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 7 |
| Kleur: | Metallic Blue |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Mechanical Disc Brake |
| Remmen (voor): | Mechanical Disc Brake |
| Banden: | Junior Sport 24x1.95 22TPI |
| Wielen: | Kids 24, 6061 aluminium |
| Crankset: | Alle, 32T x 140mm with chain guard |
| Versnellingschakelaar: | Revoshift SL-RV2007R |
| Ketting: | HV500 |
| Stuurpen: | Alloy Ahead, 31.8mm clamp, 10 degrees rise, 60mm |
| Voorvork: | Custom Suspension, 50mm travel |
| Zadel: | ExploreJR |
| Zadelpen: | Alloy, 27,5 |
| Modeljaar: | 2026 |
Van avonturen in de buurt tot familie-uitjes, met deze mountainbike speciaal voor kinderen gaat dat altijd vlot en soepel. Het frameontwerp en de onderdelen geven zelfvertrouwen en controle, waardoor de jongste generatie hun offroad-vaardigheden kan ontwikkelen.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!