| Merk: | Giant |
| Model: | NewTour E+ |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | S |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137678 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 8 |
| Kleur: | Eclipse |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, 180mm [F] 160mm [ |
| Banden: | Schwalbe Road Cruiser Plus622x55 Wire Bead w\/ refl |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x19 |
| Crankset: | Gates CDC CenterTrack 46T front sprocket |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 8-speed RevoShift |
| Ketting: | Gates CDC Carbon Drive 122T CenterTrack belt |
| Stuurpen: | Giant Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie A32 Coil 29\ 5TA 63mm |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Giant Suspension 30.9x300mm |
| Modeljaar: | 2027 |
NewTour E+ 1 LST
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!