| Merk: | Giant |
| Model: | NewTour E+ |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | M |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137676 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 8 |
| Kleur: | Cold Night |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | HD-M280, hydraulic disc, 180mm [ |
| Remmen (voor): | HD-M280, hydraulic disc, 180mm [F] 180mm [R] |
| Banden: | Road Cruiser Plus622x55 Wire Bead w\/ reflective st |
| Crankset: | Aluminium 38T |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 8-speed RevoShift |
| Ketting: | Z1e HX, e-bike optimized |
| Stuurpen: | Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie A32 Coil 29\ 5TA 63mm |
| Zadel: | Essenza Plus |
| Zadelpen: | Suspension 30.9x300mm |
| Modeljaar: | 2027 |
NewTour E+ 2 LST
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!