| Merk: | Giant |
| Model: | NewTour E+ 0 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | M |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 50 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137576 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 50 |
| Kleur: | Charcoal |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, 180mm [F] 160mm [ |
| Banden: | Schwalbe Road Cruiser Plus622x55 Wire Bead w\/ refl |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x19 |
| Crankset: | Gates CDC CenterTrack 46T front sprocket |
| Versnellingschakelaar: | Enviolo Pure w\/ Display |
| Ketting: | Gates CDC Carbon Drive 122T CenterTrack belt |
| Stuurpen: | Giant Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie A32 Coil 29\ 63mm 15x100 thru-axl |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Giant Suspension 30.9x300mm |
| Modeljaar: | 2027 |
NewTour E+ 0
Meerprijs 625WH accu €200,-
Meerprijs 800WH accu €450,-
De geïntegreerde E-lock kan de motorondersteuning uitschakelen en een alarm activeren als de fiets wordt verplaatst als deze op slot staat. Dankzij Apple Find My-integratie is nauwkeurige locatiebepaling mogelijk. Samen zorgen deze systemen ervoor dat je je fiets met een gerust gevoel achterlaat.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!