| Merk: | Giant |
| Model: | NewTour E+1 |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | L |
| Gewicht: | 35 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137622 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 8 |
| Kleur: | Eclipse |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, |
| Remmen (voor): | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, 180mm [F] 160mm [ |
| Banden: | Schwalbe Road Cruiser Plus622x55 Wire Bead w\/ refl |
| Wielen: | Giant Double Wall Aluminum 622x19 |
| Crankset: | Gates CDC CenterTrack 46T front sprocket |
| Versnellingschakelaar: | Shimano Nexus 8-speed RevoShift |
| Ketting: | Gates CDC Carbon Drive 122T CenterTrack belt |
| Stuurpen: | Giant Aluminum angle adjustable stem |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie A32 Coil 29\ 5TA 63mm |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Zadelpen: | Giant Suspension 30.9x300mm |
| Modeljaar: | 2027 |
NewTour E+ 1 DD
MotorGiant SyncDrive Core2 55Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
AccuPersoonlijke accukeuze: 500 Wh, 625 Wh of 800 Wh accu (adviesprijs op basis van 500 Wh)
625 WH 200 euro
800 WH 450 euro
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!