| Merk: | Giant |
| Model: | AnyTour E+ |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 48 cm |
| Gewicht: | 36 kg |
| Versnellingen: | 50 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 137500 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Giant |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 50 |
| Kleur: | Alpine Green |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | Shimano Deore, BR-MT420, hydraul |
| Remmen (voor): | Shimano Deore, BR-MT420, hydraulic disc, 4-piston, |
| Banden: | Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard A |
| Wielen: | Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium |
| Crankset: | Gates CDCtm CenterTrack 46T front sprocket |
| Versnellingschakelaar: | Enviolo Auto Modular |
| Ketting: | Gates CDCtm Carbon Drive 120T CenterTrack belt |
| Stuurpen: | Giant Contour, EVO display integrated, adjustable |
| Voorvork: | SR Suntour MOBIE 34 2CR Air 60mm travel 15x100mm t |
| Zadel: | Selle Royal Look-In gel |
| Zadelpen: | Giant Suspension dropper post, 30.9mm |
| Modeljaar: | 2027 |
AnyTour E+ 2 LST
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.

Deel het met uw vrienden!